Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. díl - Svatba Ginny a Harryho

5. 8. 2010

Rok po pádu lorda Voldemorta požádal Harry svoji milovanou Ginny o ruku v den jejích narozenin , ta s radostí jeho nabídku přijala.

Ginny a Harry začali plánovat svatbu, Ginny chtěla velkou svatbu,ale Harry chtěl jen skromný obřad v kruhu nejbližších přátel,ale nakonec vyhověl Ginny, protože ji velice miloval. Ginny poprosila Hermionu, zda by ji nešla za družičku, ta souhlasila. Harry si za svého svědka vybral Rona.

Čím více se blížila Harryho svatba, tím více přemýšlel nad tím, zda dělá správnou věc, nebyl si jistý, tím, že s ním Ginny bude v bezpečí. Ginny si mezitím byla vybrat překrásné svatební šaty. Když se vrátila domů, tak na nočním stolku našla vzkaz od Harryho, kde bylo napsáno:

Moje milovaná Ginny,

promiň,ale potřebuju si srovnat myšlenky. Potřebuju být chvíli sám. Nezlob se na mě prosím. Já vím, že už není žádný důvod k tomu, abych pochyboval, zda se mnou budeš v bezpečí, ale pochybuji o tom, zda Tě dokážu udělat šťastnou.

Nezlob se na mě prosím. Vždycky jsem Tě miloval, miluju a navždycky budu. to se mezi náma nikdy nezmění. 

Jsi můj život, moje láska, moje rodina a Ty jsi ten jediný důvod proč po Voldemortově smrti žiju dál. Nebýt Tebe už bych dávno spáchal sebevraždu.

Neboj vrátím se.

Miluju Tě

Tvůj Harry

Když to dočetla, tak propukla ve vytrvalý pláč, uslyšela ji Hermiona, která právě psala dopis svým rodičům. Přiběhla k Ginny do pokoje a zeptala se jí co se stalo. Ginny ji řekla, že Harry utekl, protože se bál zodpovědnosti. Hermiona se jí snažila uklidnit,ale nedařilo se jí to. V tom je zavolala paní Weasleyová na večeři. Když uviděla svoji upkalanou dceru, tak se ji zeptala, co se stalo, Ginny všem ukázala vzkaz od Harryho, všichni byli v šoku, ale především ron, který nevěřil, že Harry je nečeho takového schopný.

Harry se mezitím díky svému neviditelnému plášti dostal do Bradavic, kde zavítal do pracovny Albuse Brumbála.Spatřil tam zrcadlo z Erisedu ve kterém se mu zjevili nejprve jeho rodiče a poté i Sirius, který se na něj usmál a řekl mu, že dělá správnou věc. 

Uplynul týden a Ginny stále chodila po domě jako tělo bez duše a doufala, že se Harry vratí, najednou se rozletěly dveře a v nich stál Harry. Ginny byla nesmírně šťatsná, že se ji vrátil, bylo ji jedno kde byl,ale hlavně, že byl v pořádku. Harry svoji milovanou vášnivě políbil a slíbil jí, že už od ní nikdy neuteče.

Uplynul další týden a nastala sobota a velký den pro Ginny a Harryho. Ginny se už od samého rána připravovala za pomoci Hermiony, Fleur a Lenky. Harrymu zase pomáhali Ron, George a Neville.

Celý dům byl překrásně vyzdobený, všude visely girlandy, balonky a čerstvé květiny. Paní Weasleyová byla dojatá, že se její malá dcera už vdá a byla ráda a objala svého manžela a na chvíli si oba vzpoměli na jejich syna Freda, který s nimi už bohužel nemůže být.

Všichni už byli přichystaní a jelo se do kostela, jako poslední ze svého pokoje vyšla Ginny, když ji spatřil její bratr Ron, tak ji objal a dal ji velkou pusu, protože byla přenádherná. Harryho k oltáři odvedla paní Weasleyová, kter v něm vždycky viděla syna a Ginny odvedl její otec společně s Ronem, když ji Harry spatřil, tak zůstal úžasem oněmnělý, protože to Ginny velmi slušelo. Harry s Ginny si vyměnily své sliby, předali si své prstýnky a dali si první manželské políbení, které stvrdilo, že jsou konečně svoji.

Po svatbě se vydali na oslavu do hostince U Prasečí hlavy, všichni novomanželům srdečně blahopřáli, nejsrdečněji však Ron a Hermiona. Ginny šla poté házet svoji kytici. Všechny holky se nahrnuly dopředu,aby mohly kytici chytit, jen Hermiona zůstala v pozadí, protože nechtěla kytici chytit, protože věděla že si Ron nikdy nevezme, Ginny však hodila kytici jejím směrem, Hermiona ji chytla a poputelně se posumála.

Poté se všichni přesunuli do Doupěte, kde pokračovala oslava svatby. Harry však zůstal venku, podíval se na potemnělou noční oblohu a řekl: "DĚKUJI". Ginny hledala svého muže a našla ho jak brečí v zahradě, přiběhla za ním a zeptala se : " Co se stalo zlato?". Harry ji řekl: " Víš lásko, mrzí mě, že se mého štěstí nedočkali moji rodiče, Sirius, Brumbál, Snape a Lupin. Víš, moc bych chtěl aby tu se mnou byli a radovali se se mnou" a po tváři se mu začaly koulet slzy. Ginny vzala jeho tvář do svých dlaní, setřela mu slzy a řekla: " Neboj se, jsou tu s námi, taky mi moc chybí můj bratr Fred. Určitě se radují z našeho štěstí s námi" a dlouze ho políbila. Harry ji pohladil po vlasech a její polibek ji oplatil. Nad jejich hlavami se objevil překrásný ohňostroj, který vykouzlila Lenka. Harry a Ginny se dlouze líbali.        

 

1fd9913190_51427565_o2.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hmmm

(matgh, 31. 3. 2014 22:16)

ja mam par harry a ginny z harryho pottera nejradeji
dokonce kdyz jsem byl mlady tak jsem se do bonnie wright zakoukal i ja.
ale vim ze bych toho nikdy nedocilil.

hmmm

(martin kudrna, 18. 2. 2014 22:19)

ginny a harry jsou moje nej postavy a je dobre ze jim to vyslo .....